Prefabrik Konteyner

Prefabrik Konteyner evler ev tipi yaşam konteyneri olarak da adlandırılmaktadır. Prefabrik konteynerler de iç duvarlar PVC lambri, alçıpan, betopan ve suntalem gibi seçenekler sunularak yapılmaktadır. Prefabrik konteynerlerin dış yüzeylerinde ise Galvanizli saç, elektrostatik boyalı saç, PDK saç, Siding ve Betopan levha seçenekleri sunulur.

Prefabrik konteynerlerde cıvatalı, vidalı sistemlerle tavan ve tabanlarda kaynak yapılarak kullanılmaktadır. Duvar birleşimlerinde U ve H profilleri kullanılmaktadır. Prefabrik konteynerlerin profilleri DKP sac malzemesinden bükülerek özel kenet sistemi ile birleştirildiği için terleme sonucu paslanma olmaz.

Prefabrik konteynerlerin bu kadar çok rağbet görme sebeplerinden bir tanesi de 15 günde teslim edilebilme özelliğine sahip olmalarıdır. Beton evlere oranla daha kısa sürede yapılan prefabrik konteynerler her iş için kullanılabilme özelliğine sahiptirler. Konteynerler ilk kez piyasada taşıma araçları için kullanılmaktaydı ama zaman içinde konteynerler farklı malzemeler kullanılarak prefabrik konteyner ve konteyner ev olarak şekillenip 1.derece deprem şartlarına uygun ve 3 iklim koşullarına dayanabilen özellikte yapıldığı için her ailenin kolaylıkla konforlu bir hayat sürdürmelerine olanak sağlamıştır.

Prefabrik konteynerler ofis, bekçi kulübesi, wc-duş konteynere olarak da kullanılır. Modern yaşamda insanların kullanabileceği her mekana uygun kolay monte edinebilen her yere rahatlıkla taşınabilen yapılardır.

Prefabrik konteyner fiyatlarını öğrenmek için sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: