Konteynerları Gezdiler

Düzce Depremzedeler Derneği’nde konteynerlarda yaşayanların sorunlarına çözüm için bir araya gelen siyasi parti ve sivil toplum örgütü yöneticileri prefabrikleri gezdiler.

prefabrik konteyner

prefabrik konteyner

Doğal Görünüm Garantisiyle Saç Nakli Operasyonu
Düzce Depremzedeler Derneği’nde konteynerlarda yaşayanların sorunlarına çözüm için bir araya gelen siyasi parti ve sivil toplum örgütü yöneticileri konteynerları gezdiler.
Düzce’de Kiremitocağı konteynerların 1 Haziran 2012 tarihinde elektrik ve sularının kesilmesi suretiyle boşaltılacağının kendilerine bildirilmesinin ardından 19 Mayıs 2012 tarihinde konteyner sakinleri ile bir araya gelen Baro Başkanı Avukat Ali Dilber, CHP Merkez İlçe Başkanı İlknur Başak Tütüncü ve yönetim kurulu üyeleri, İşçi Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, HAS Parti İl Teşkilat Başkanı Yaşar Uluşan ve yönetim kurulu üyeleri,
EDP Başkanı Ahmet İspir, Tüm İşçi Emeklileri Derneği Başkanı Feridun Alganoğlu ve Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Hakan Çetin, Kiremitocağı prefabriklerinde oturanların yaşantılarını hangi şartlar altında sürdürdüklerini yerinde gördüler.
Heyet ilk olarak 4 yıldan bugüne elektrik olmadan yaşamını el işi yaparak sürdürmeye çalışan prefabrikzedeyi ziyaret ettiler. Daha sonra diğer prefabrik sakinlerinin evlerine de uğramayı ihmal etmeyen grup Ticaret Odası Toplantı Salonunda çözüm yollarını tartışmak adına bir araya gelmek için prefabriklerden ayrıldılar.
Düzce Baro Başkanı Avukat Ali Dilber “Bugün gördük ki orada yaşayanlar çok kötü durumdalar. Acilen bir heyet oluşturup siyasilere ve yetkililere durumun önemini iletmeliyiz” dedi. Toplantıya katılanlar bir an önce burada yaşayanlara bir çözüm yolu bulunması gerektiğini bildirdiler
En Güncel ve Yeni Konteyner haberleriyle karşınızdayız
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: