Konteyner Firmaları

Konteyner firmaları Türkiye’nin bir çok yerinde faaliyette olan ve gerek konteyner gerekse prefabrik ev ve çelik konstrüksiyon gibi ürünler ile faaliyet gösterdiği alanı oluşturmaktadır. oluşturulan bu pazarda hem ucuz konteyner hem de lüks konteyner seçeneklerinin yanı sıra betonarme yapılara oranla daha fazla rağbet görmektedir. Bir çok konteyner firmaları yapmış olduğu konteynerlerin kalitesini onaylamadan size teslim eder. Biz Aktaş Prefabrik olarak yaptığımız konteynerlerin size can ve mal güvenliğinizi koruma onayı veriyor ve sizi maddi ve manevi zarara sokmuyoruz.

konteyner firmaları

konteyner firmaları

Konteyner firmalarının aksine Karadenizin İlk ve Tek prefabrik firması olan Aktaş prefabrik hem konteyner alanında hemde prefabrik ev alanında kendini geliştirmiş. Yapmış olduğu prefabrik ev ve prefabrik konteyner seçenekleriyle sizi ulaşmaktadır. Duvar birleşimleri, taşıyıcı kollar, pencereler,kapılar, merdiven,boya yapımında bütün işlemi kendisi üstlenen Aktaş Prefabrik Yapı sizi fazla yormadan ve fazla maddi sıkıntıya sokmadan sizi konteyner sahibi yapıyor. gerek ofis olarak gerekse taşınabilir konteyner olarak size konteynerin çeşitlerini sunan Aktaş prefabrik yapı konteyner firmalarından neden farklı olduğunu size ıspatlar özelliktedir.

Neden diğer konteyner firmalarından farklı olduğumuzu merak ediyorsanız internet sayfamızı ziyaret edebilir ya da internet sayfamızdaki iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

konteyner firmaları

konteyner firmaları

Karadeniz de ki ilk ve tek prefabrik ev firması olan Aktaş Prefabrik yapı hizmetine konteyner yapımında da devam etmektedir.

Bizimle Çalıştığınız Sürece Pişman Olmazsınız…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: