HAKKIMIZDA

Firmamız; 1979 Kurulmuştur  Şirketimiz büyüme yolunda ilerlemek için hedefleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla Sac ve Pres imalatı üzerine çalıştırmış olduğu 15 personeli bugün 120 kişiye yükseltmiştir.Personel eğitimine ve teknolojik yatırıma büyük önem vermekteyiz.Kaliteyi daha da arttırabilmenin yolu yetişmiş eleman ve gerekli teknolojiyi kullanmaktan geçmekte- dir.Bizde firma olarak personelimizi eğitmeye ve gerekli olan teknolojik yatırımları yapmaya çalışıyoruz.

• 1991 yılında sektörün gelişimi doğrultusunda Çelik Kapı imalatına girerek Bölge Pazarında Önemli bir noktaya ulaşarak MEPSAN marka sını oluşturmuştur.

• 1992 yılında Pazarın gereksinim ve ihtiyaçları doğrultusunda firmamıza kattığımız yeni makine ve kalıplarla Pazar payımızı Elektrik Kablo Kanalları ve Beton Kalıpları İmalatına Girerek artmıştır.

• 1998 yılında Sac Metal ürünleri üzerine toptancılığa da başlamıştır.

• 2006 yılında Durmazlar Firmasına ait CNC TP9 Punch Pres, 30015 Hidrolik Giyotin Makas ve Birlik Makineye ait Profil Bükme Maki nesi ile faaliyet alanını genişletmiştir.

2007 yılında  prefabrik üretimine başladık. Aylım üretim kapasitemiz 12,000 m2 ye ulaştı.

Türkiyenin her bölgesine 81 iline hitap etmekteyiz

• 2007 yılında modernizasyon yatırımlarımızla Hidrolik Caka, 600025 Durmazlara ait Hidrolik Pres CNC, Birlik Makineye ait 30025 CNC Silindir makinelerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

• 2008 son çeyreğinde Plazma, Sujeti, Lazer alma yolundaki planlarımız hızlı bir şekilde sürmektedir.

• 2010 yılı içerisinde 3. fabrikamızın kullanım alanı 15.000 m2 olarak genişleterek CNC Plazma Kesim, Boru Profil Bükme, Galvaniz Kaplama, CNC 6mm x 20mm kalınlığında Hidrolik Pres, Form hattı ile makine parkurumuzu genişlettik ve teknolojiye daha yakın bir yol içinde kaliteli ve önder hizmetimize devam etmekteyiz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: